Nechajte peľ, prachové častice ale aj ďalšie nečistoty vonku. Pre vetracie systémy WOLF nie je žiadny problém zabezpečiť čistý a svieži vzduch u vás doma. Máme pre vás pripravené výborné riešenia, s ktorými si môžete vybrať vetracie jednotky s rekuperáciou tepla a používať ich ako centrálne či decentrálne riadené vetranie.

Vetrací modul CWL-T-300 Excellent dokážete dokonca skombinovať s plynovým kotlom aj s tepelným čerpadlom v kompaktnej zostave "TOWER". Naše vetracie systémy pomôžu urobiť život lepším každému - alergikom, rodine s malými deťmi alebo domácimi miláčikmi. Aj pre vetracie systémy WOLF poskytujeme našu 5 ročnú záruku! SME TOTIŽ NASTAVENÍ NA VÁS.

Rekuperácie 

Moderné vetracie zariadenia zabezpečujú regulovanú výmenu vzduchu bez plytvania energiou.Systémy na riadené vetranie obytných priestorov zabezpečia potrebný čerstvý vzduch. Vďaka spätnému získavaniu tepla tzv. rekuperácii tepla využívajú zároveň až 90 % tepla získaného z odpadového vzduchu a privádzajú ho späť. Šetria tak energiou na vykurovanie domu.